Hakkımızda - ELAR MAKİNE ZNC PNC CNC DALMA EREZYON MAKİNELERİ

Elar makina 1985 yılında dalma erezyon makinaları üretimi ile faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonraki yıllarda cnc pantograf üretimi ve başka makinaların imalatı da eklenmiştir.

Son yıllarda gelişen sektör ile birlikte, ürünlerimize uzakdoğu menşeili dalma erezyon, cnc tel erezyon, hızlı delik delme, freze, taşlama ve cnc dik işlem de eklenmiştir.

Yine son 15 yıldır da bunlara ilave olarak Excellent firmasının, Türkiye ve çevre ülkelerdeki tek yetkili satış ve servisiyiz. Ülkemizde Excellent dalma erezyon makinalarında çok iyi satış rakamlarına ulaştık ve pazar lideri konumuna geldik.

Dalma erezyon konusu asil faaliyet konumuzdur. Markamızın yanı sıra ajan ve diğer yabancı marka makine servis, revizyonlarınıda yapmaktayız.

Ar-ge çalışmalarımız sayesinde birçok sektörde özel makina imalatımız olmuştur. Rusya – Romanya – Bulgaristan İran -Azerbaycan ihracat yaptığımız ülkeler arasındadır. Yine bu sektöre birçok yeni̇ eleman yetiştirerek ülkemize faydalı olduk.

Yıllardır üretimden gelen bilgi ve tecrübelerimizi kullanarak ülkemize ve sanayicilerimize hizmete devam edeceğiz.

Elar makine olarak firmamızda müşteri memnuniyetini ön plana alarak verdiğimiz hizmetler doğrultusunda sizlerin sevgisini ve saygınlığınızı kazandık ve hizmetlerimizi ve kalitemizi her geçen gün daha fazla artırarak sizleri memnun etmek için elimizden geleni yapıp sizleri firmamızdan güler yüzle ve memnuniyet duygusuyla göndermekten onur duyarız…

elar-makine-misyon

Misyon

Müşterilerimize mümkün olan en düşük fiyatlar, mevcut en iyi seçimler ve azami derecede bir kolaylık sunmak için çalışıyoruz.

Vizyon

Müşterilerin çevrim içi ortamda satın almak isteyebilecekleri her şeyi bulabilecekleri ve keşfedebilecekleri, Dünyanın en müşteri merkezli şirketi olmak.

elar-makine-visyon

Kalite Politikası

Dünya kalite standartlarında ve bilinen markaları sizlerle buluşturup sizlerin problem yaşamamanızı, herhangi bir problemde ise en hızlı şekilde garanti ve diğer konularda sizlerin problemlerinizi çözerek sizleri memnun etmektir.

Müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak nitelikte kaliteli ürünler üretmek, satış öncesi ve sonrası teknik destek sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırarak sürdürmek
Tüm faaliyet alanlarımızda, öncü kuruluş olmamızı sağlayan kalite yönetim sistemlerimizin gereklerini tam olarak gerçekleştirmek ve etkinliğinin sürekli iyileşmesini sağlamak,
Kalite politikamız çerçevesinde sağladığımız başarıların sürdürülebilir olmasını sağlamak, daha yüksek seviyelere taşınmasını hedeflemek ve marka bilincimizin geliştirilmesini çalışanlarımızın ortak ve asli hedefleri içinde görmesini sağlamak

Sosyal Sorumluluk

Ortak çabamız olan kaliteli üretimi gerçekleştiren çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, mesleki ve sosyal gelişimini, kalite bilincini, sürekli eğitim programları ve aktivitelerle desteklemek, motivasyonlarının en üst seviyelerde tutulmasını sağlamak,

 

Faaliyetlerimizi sürdürürken, çevreyi ve doğal kaynakları korumak;

elar-makine-sosyal-sorumluluk
elar-makine-arge

Ar-Ge

Ürünlerimizin, müşteri taleplerine, ulusal ve uluslararası standartlara ve yasal mevzuata uygunluğunu sağlamak ve sürekliliğini temin etmek için ürün araştırma, geliştirme birimlerimiz en iyisini yapmak için çalışıyor,

elar-makine-isveren-olarak

İşveren Olarak

Çalışanlarımızı ve çözüm ortaklarımızı Ailemizin bir parçası olarak görüyor, çalışanlarımız için en iyi çalışma ortamını sürdürülebilir tutuyoruz.

Üst düzey profesyonel ekip
Çözüm odaklı güler yüzlü yönetim
Dünya standartlarında çalışma ortamları
İş sağlığı güvenliği
Verimli mesai saatleri

Firmamız Hakkında

Firmamız hakkında daha fazlası ve tüm sorularınız için bizimle irtibat kurunuz.

İletişim